• Hlíva růžová podhoubí na kolkáh 20ks

copy of Hlíva růžová podhoubí na kolkáh 20ks

210,00 CZK

Podhoubí Hlívy růžová (Pleurotus djamor) je naočkováno na dřevěné kolky v balení po 20ks.

Množstvo
Vypredané

No carriers available for this product.

Hlíva růžová (Pleurotus djamor)

Hlíva růžová

Nabizené podhoubí hlívy je naočkováno na dřevěné kolky v balení po 20ks

hliva
Plodnost naočkoványch kolků je: 3-8 let.
Misto pěstování: zastíněné misto v zahrádce (ve sklepě)
První úroda: za 6-12 měsíců.
Teplotní podmínky: +18ºC ~ + 30ºC
Pracnost: jednoduchá
Množství kolků: 20 ks

Zakoupené koly s naočkovaným podhobím nutno skladovat do dne použití v chladu (v lednici nebo ve sklepě) max. 3 měsíce.Hlíva růžová (Pleurotus djamor)
Tyto houby se vyznačují tím, že jsou růžovo-oranžové barvy. Mladé plodnice jsou silně růžové. Starší a zralé plodnice žloutnou a světlají. K pěstování hlívy je vhodné dřevo téměř všech listnatých stromů a také dřevo ovocných stromů. Vzhledem k vysokým tepelným požadavkům k pěstování, je v otevřeném prostoru zakládáme v létě, nebo ve vytápěných místnostech kdykoliv.růžová hlíva
Hlíva se bere živiny ze stromů a člověk si je může vzít z hlívy. Její příznivé účinky spočívaji hlavné v látkách, které mají schopnost aktivovat buńky zajištující přirozenou imunitu organizmu. Kromě toho hlíva obsáhuje celou řadu vitaminů B, D. C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Kromě těchto cenných látek obsahuje hlíva také vlákninu, díky které se z těla uvolńují usazené škodliviny.
Lékařské výzkumy v různých zemích a kulturách mají jedno společné: potvrzují, že hlíva se řadí mezi nesmírně vzácné houby. Tato dřevokazná houba byla donedávna považována jen za jakousi lhůdku, ale lékařské výzkumy ukázaly, že v í je ještě něco mnohem vzácnějšího: je nesmírně zdravá.

pleurotus djamor
Hlíva růžová pomáhá:
 - zvyšovat obranyschopnost organizmu
 - snižovat hladinu cukru a tuku v krvi
 - zmírńovat  strnulost šlach a končetin
 - ústupu akné a bradavic
 - celkové detixikaci organizmu a regulaci peristaltiky střev
 - příznivě ovlivńovat krevní tlak
 - alergikům, při stresu a zátěži organizmu
 - zlepšit funkci cévního systému
 - zmírńovat únavu

ekohouby

Kolky se umistí do zdravého špalku z listnatého stromu nebo do pařezu. Do špalku nutno pro kolky vyvrtat otvory přiměřeného průměru do hloubky cca o 1cm hlubší než je délka kolku. Rozteč jednotlivých otworu  je cca 15cm. Na jeden špalek o průměru 10-20cm o délce cca 1m nutno vložit cca 20 ks kolků.

podhubi

Notify me when available