Hlíva ústřičná substrát 15 kg

225,00 Kč
Počet
Není skladem

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) 15kg

Speciálně přípravené podloží prorostlé podhobím Hlivy ústřičné v balíku připraveném, bez dalších úprav k zahájení amatérského pěstování.

ústřičnáMisto pěstování:
 zastíněné misto v zahrádce (ve sklepě)
První úroda: za 2 týdny.
Předpokládané výnosy: cca 4-7 kg
Teplotní podmínky: +6ºC ~ + 19ºC
Pracnost: jednoduchá
Vaha balení: cca 15 kg.

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná je skutečně dřevokazná houba. Jako nezelený organizmus, Pleurotus ostreatuscož jsme i my lidé, přijímá ze zelených organizmů, tedy stromů, spoustu látek, které jsou pro její život potřebné a kterými nepohrdneme ani my, lidé. Navíc hlíva obsahuje látky v takovém množství a poměru, který lidskému organizmu maximálně vyhovuje.Hlíva si bere živiny ze stromů a člověk si je může vzít z hlívy. Její příznivé účinky spočívaji hlavné v látkách, které mají schopnost aktivovat buňky zajištující přirozenou imunitu organizmu. Kromě toho hlíva obsáhuje celou řadu vitaminů B, D. C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Kromě těchto cenných látek obsahuje hlíva také vlákninu, díky které se z těla uvolňují usazené škodliviny.

Hlíva ústřičnáLékařské výzkumy v různých zemích a kulturách mají jedno společné: potvrzují, že hlíva ústřičná se řadí mezi nesmírně vzácné houby. Tato dřevokazná houba byla donedávna považována jen za jakousi lahůdku, ale lékařské výzkumy ukázaly, že v ní je ještě něco mnohem vzácnějšího: je nesmírně zdravá.

Lékařské výzkumy v různých zemích a kulturách mají jedno společné: potvrzují, že hlíva ústřičná se řadí mezi nesmírně vzácné houby. Tato dřevokazná houba byla donedávna považována jen za jakousi lahůdku, ale lékařské výzkumy ukázaly, že v ní je ještě něco mnohem vzácnějšího: je nesmírně zdravá.

Hlíva ústřična pomáhá:
 - zvyšovat obranyschopnost organizmu
 - snižovat hladinu cukru a tuku v krvi
 - zmírňovat strnulost šlach a končetin
 - ústupu akné a bradavic
 - celkové detoxikaci organizmu a regulaci peristaltiky střev
 - příznivě ovlivňovat krevní tlak
 - alergikům, při stresu a zátěži organizmu
 - zlepšovat  funkci cévního systému
 - zmírňovat  únavu

Informujte mě, až bude k dispoziciPěstování a sadba hub a podhoubí hlívy ústříčné, žampiónů a dalších druhů v bytě, doma a v zahradě