• Hlíva růžová podhoubí na kolkáh 20ks

Hlíva růžová SUBSTRÁT 3KG

210,00 Kč

Spepecialně přípravené podloží prorostlé podhobím Hlíva růžová Pleurotus djamor v baliku připraveném bez dalších úprav k zhajení amaterskeho pěstování.

Počet
Není skladem

Hlíva růžová (Pleurotus djamor) baléní cca 3 kg.

Hlíva růžováhliva
Misto pěstování: zastíněné misto v zahrádce (ve sklepě)
První úroda: za 1-4 týdny
Teplotní podmínky: +18ºC ~ + 30ºC
Pracnost: jednoduchá
Množství kolků: cca 3 kg.
Hlíva růžová (Pleurotus djamor)
Tyto houby se vyznačují tím, že jsou růžovo-oranžové barvy. Mladé plodnice jsou silně růžové. Starší a zralé plodnice žloutnou a světlají. K pěstování hlívy je vhodné dřevo téměř všech listnatých stromů a také dřevo ovocných stromů. Vzhledem k vysokým tepelným požadavkům k pěstování, je v otevřeném prostoru zakládáme v létě, nebo ve vytápěných místnostech kdykoliv.růžová hlíva
Hlíva se bere živiny ze stromů a člověk si je může vzít z hlívy. Její příznivé účinky spočívaji hlavné v látkách, které mají schopnost aktivovat buńky zajištující přirozenou imunitu organizmu. Kromě toho hlíva obsáhuje celou řadu vitaminů B, D. C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Kromě těchto cenných látek obsahuje hlíva také vlákninu, díky které se z těla uvolńují usazené škodliviny.
Lékařské výzkumy v různých zemích a kulturách mají jedno společné: potvrzují, že hlíva se řadí mezi nesmírně vzácné houby. Tato dřevokazná houba byla donedávna považována jen za jakousi lhůdku, ale lékařské výzkumy ukázaly, že v í je ještě něco mnohem vzácnějšího: je nesmírně zdravá.

pleurotus djamor
Hlíva růžová pomáhá:
 - zvyšovat obranyschopnost organizmu
 - snižovat hladinu cukru a tuku v krvi
 - zmírńovat  strnulost šlach a končetin
 - ústupu akné a bradavic
 - celkové detixikaci organizmu a regulaci peristaltiky střev
 - příznivě ovlivńovat krevní tlak
 - alergikům, při stresu a zátěži organizmu
 - zlepšit funkci cévního systému
 - zmírńovat únavu
 

Informujte mě, až bude k dispoziciPěstování a sadba hub a podhoubí hlívy ústříčné, žampiónů a dalších druhů v bytě, doma a v zahradě