HLÍVA USTŘIČNÁ zrnité podhoubí 1KG

149,00 CZK
Množstvo
Vypredané

No carriers available for this product.

HLÍVA USTŘIČNÁ zrnité podhoubí 1KG

hliva

Nabízené podhoubí Hlívy je naočkováno na zrní obilovin.

podhoubí
Místo k pěstování: zastíněné misto v zahrádce (ve sklepě)
První úroda: za 4 týdny.
Podklad: sláma, piliny, pařezy i klády listnatých stromů. 1kg podhoubí = 50kg vlhké slamy nebo 10 klád průměr 10--15cm délka 1m.
Teplotní podmínky: +6ºC ~ + 19ºC
Pracnost: jednoduchá
Vaha balení: cca 1 kg.


Podhoubí je ve speciálním obalu s mikrofilmem, což zabezpečuje jeho sterilitu a současné výměnu vzduchu. 

Zakoupené zrno s naočkovaným podhobím nutno skladovat do dne použití v chladu (v lednici) max. 1 měsíc.

Hlíva ústřičná je skutečně dřevokazná houba. Jako nezelenýorganizmus, což jsme my lidé, přijímá ze zelených organizmů, tedy stromů, spoustu látek, které jsou pro její život potřebné a kterými nepohrdneme ani my, lidé. Navíc hlíva obsahuje látky v takovém množství a poměru, který lidskému organizmu maximálně vyhovuje.podhoubí hlívy
Hlíva se bere živiny ze stromů a člověk si je může vzít z hlívy. Její příznivé účinky spočívaji hlavné v látkách, které mají schopnost aktivovat buńky zajištující přirozenou imunitu organizmu. Kromě toho hlíva obsáhuje celou řadu vitaminů B, D. C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Kromě těchto cenných látek obsahuje hlíva také vlákninu, díky které se z těla uvolňují usazené škodliviny. 
USTŘIČNÁ
Lékařské výzkumy v různých zemích a kulturách mají jedno společné: potvrzují, že hlíva ústřičná se řadí mezi nesmírně vzácné houby. Tato dřevokazná houba byla donedávna považována jen za jakousi lahůdku, ale lékařské výzkumy ukázaly, že v ní je ještě něco mnohem vzácnějšího: je nesmírně zdravá.
Jejíž příznivé účinky znali již před staletími Číňané. Koncem minulého století  se začala objevovat i na našich stolech.


Hlíva ústřična pomáhá:
 - zvyšovat obranyschopnost organizmu
 - snižovat hladinu cukru a tuku v krvi
 - zmírňovat  strnulost šlach a končetin
 - ústupu akné a bradavic
 - celkové detixikaci organizmu a regulaci peristaltiky střev
 - příznivě ovlivňovat krevní tlak
 - alergikům, při stresu a zátěži organizmu
 - zlepšit funkci cévního systému
 - zmírňovat únavu

Nejlepším substrátem pro rychlé pěstování hlívy jsou plevy z žitné nebo pšeničné slámy ve foliových sáčcích.  Zrnitým podhoubím můžeme také očkovat piliny, pařezy i klády listnatých stromů.

pěstován

Notify me when available