Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné

0,00 Kč Celkem

Objednat

EkoHouby
ŠUPINOVKA NAMEKO substrát 3kg Zobrazit v plné velikosti

ŠUPINOVKA NAMEKO substrát 3kg

169,00 Kč

8 Produkty jsou na skladě

Domácí pestování hub

Šupinovka nameko ( Pholiata nameko) baléní cca 3 kg.

Spepecialně přípravené podloží prorostlé podhobím Šupinovka nameko v baliku připraveném bez dalších úprav k zhajení amaterskeho pěstování.

namekoMisto pěstování: ve sklepě, v garáži, v bytě,
První úroda: za 1-4 týdny.
Předpokládané výnosy: 20 %-30 % objemu substrátu.
Teplotní podmínky: +13ºC ~ + 20ºC
Pracnost: jednoduchá
Vaha balení: cca 3 kg.

 


Šupinovka nameko ( Pholiata nameko)
Je nejvíce populární houba v Japonsku, ale také se pěstuje v Číně a Koreji. Nachází se na dřevě odumřelých dubů a buků.
Roste v trsech. Klobouk o průměru 4-8 cm, je mírně vypoukly nebo plochý a ma zlato hnědou barvu. Povrch kolobouku je lesklý a lepkavý, stejně jako u klouzků. Třen houby je plný, vláknitý a pokrytý šupinami o délce která ne překračuje 8 cm.


nameko ekohouby


ŠUPINOVKA v zemích dalekého východu je považována za léčivou houbu.
- posiluje organismus
- dodává energii a má povzbuzující účinky
- osvěžuje
- aktivizuje myšlenkové procesy
- má protirakovinné účinky


ekohouby

Nic nechutná lepe, než vlastní vypěstované houby !!!
 

darek

Nákup neodkládej !  Kup ještě dnes!!!!

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

ŠUPINOVKA NAMEKO substrát 3kg

ŠUPINOVKA NAMEKO substrát 3kg

Napište svůj názor

 • Ekologie

  Důležitou věcí na kterou se zaměřujeme je ekologie, proto se v našem širokém sortimentu nachází pouze přírodní a nemodifikované produkty. Jejich negativní vliv na prostředí je omezený. Hotové substráty jsou řádně očkovány a nepoužíváme žádné další detergenty a hnojiva pro zlepšení jejich kvality. Naše výrobky jsou stoprocentně ekologické. Navíc obal ve kterém se nachází je vhodný pro recyklaci. Také substrát po spotřebě může být znovu použit a posloužit jako přírodní hnojivo pro domácí rostliny.
  Jsme si vědomi množství zpracovávaných věcí, které se dostávají do našich domácích menu. PLANTO nabízí vynikající alternativu. S minimálním úsilím můžete získat čerstvé, zdravé a co je důležité - pěstované v domácích podmínkách houby, které svou unikátní chutí a lákavým aroma svedou každého labužníka. Nepochybně velkou předností bude i vědomí, že vzrostly v souladu s ekologickými standardy.

 • Zdraví

  zdrowie

  Můžeme říci, že houby jsou zdravé ! A vůbec to nepřeháníme. Neuvědomujeme si kolik maji houby živin nezbytných pro správné fungování organismu. Mají mnohem více výhod než jedinečnou chuť a aroma. Jsou cenným zdrojem vitamínů a minerálních látek.
  Najdeme v nich vitamín A v podobě karotenu, významné množství cenných vitamínů skupiny B, stejně jako vitamin D, který neposkytuje žádné ovoce ani zelenina. Houby obsahují riboflavin, niacin a selen. Ten poslední je antioxidant, který spolu s vitamínem E chrání buňky před škodlivým působením volných radikálu.
  To ještě není konec. Stále více populární Hlíva ústřičná obsahuje kyselinu listovou alistovy BD-glukan, který má protinádorové účinky. V lidové medicíně byla považována jako specifický prostředek k prodloužení života, který posiluje stěny cév a snižuje únavu svalů, šlach a kloubů. Také žampiony obsahují látky, které brání vývoji rakoviny. Ukázalo se například, že extrakt z žampionu je účinný v boji proti rakovině prsu. Zpomaluje aktivitu enzymu aromatázy, který přeměňuje androgeny v estrogen, jejichž vysoký obsah je faktorem, který zvyšuje riziko rakoviny prsou.

 • Vzdělání

  edukacja

  Proto také nabízíme hotové substráty a podhoubí na dřevěných kolíčkách jako materiál pro školní experimenty. Díky nim se studenti v specifických podmínkách mohou podívat na pěstování hub. A co víc, s minimálním úsilím, sledovat krok za krokem jejich vývoj. Stanou se z nich mini pěstitelé, zodpovědní za pozitivní výsledky experimentu.
  Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze přírodní produkty, můžeme podpořit u mladých lidí proekologické chování, aby si uvědomili jak důležité je pro vývoj organizmu nemodifikované jídlo.Nabízíme perfektní kombinaci učení a zábavy.
  Zkušenost dělá mistra