Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné

0,00 Kč Celkem

Objednat

EkoHouby
LESNÍ HOUBY - mykorhizní vakcína Zobrazit v plné velikosti

LESNÍ HOUBY - mykorhizní vakcína

229,00 Kč

815 Produkty jsou na skladě

Domácí pěstování hub.

LESNÍ HOUBY - mykorhizní vakcína VAXI-ROOT
(1 balení podhoubí = 250 ml suspenze)

certifikované živé podhoubí 

Směs ze tří druhů jedlých hub:
 Hřib smrkový - Pravé hřiby,
 Maslak obyčejný,
 Suchohríb - Hřib sametový

hrib


Připravek je možno použít v zahradkách pod jehličnaté i listnaté stromy (na př. smrk, modřín, dub,lískový ořech a pod.)
mykorhizní vakcína
.

Mícháním druhů mykorhizí se výrazně zvyšuje  šance na   růst hub.
Balení vydrží na 500 - 1000 m2.
Růst hub je dlouhodobý. První úrodu  očekávejte po 2. letech.


ZPUSOB POUŽITÍ

Nejvhodnějšiím mistem pro aplikaci je plocha pod skupinou jehličnatých nebo listnatých lesních stromů. Kořeny těchto stromů mohu být rozprostřeny do vzdálenosti až několik metrů od stromů.
Nejúčinnější způsob použití je aplikace přípravku na kořínky vysazovaných sazenic.
Očkování je možno provádět od jara do podzimu.


1. Příslušnou plochu dostatečně zalejeme vodou
2.Příloženým kolíkem uděláme pod stromy dostatečný počet otvorů
3. Protřepem tubu.Odříznem koncovku a aplikujem přípravek do otvorů.
4. Otvory zasypem.


houby
Maslak
sadba
 
 
darek
Nákup neodkládej !  Kup ještě dnes!!!!

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

LESNÍ HOUBY - mykorhizní vakcína

LESNÍ HOUBY - mykorhizní vakcína

Napište svůj názor

0 další produkt/y v této kategorii

 • Ekologie

  Důležitou věcí na kterou se zaměřujeme je ekologie, proto se v našem širokém sortimentu nachází pouze přírodní a nemodifikované produkty. Jejich negativní vliv na prostředí je omezený. Hotové substráty jsou řádně očkovány a nepoužíváme žádné další detergenty a hnojiva pro zlepšení jejich kvality. Naše výrobky jsou stoprocentně ekologické. Navíc obal ve kterém se nachází je vhodný pro recyklaci. Také substrát po spotřebě může být znovu použit a posloužit jako přírodní hnojivo pro domácí rostliny.
  Jsme si vědomi množství zpracovávaných věcí, které se dostávají do našich domácích menu. PLANTO nabízí vynikající alternativu. S minimálním úsilím můžete získat čerstvé, zdravé a co je důležité - pěstované v domácích podmínkách houby, které svou unikátní chutí a lákavým aroma svedou každého labužníka. Nepochybně velkou předností bude i vědomí, že vzrostly v souladu s ekologickými standardy.

 • Zdraví

  zdrowie

  Můžeme říci, že houby jsou zdravé ! A vůbec to nepřeháníme. Neuvědomujeme si kolik maji houby živin nezbytných pro správné fungování organismu. Mají mnohem více výhod než jedinečnou chuť a aroma. Jsou cenným zdrojem vitamínů a minerálních látek.
  Najdeme v nich vitamín A v podobě karotenu, významné množství cenných vitamínů skupiny B, stejně jako vitamin D, který neposkytuje žádné ovoce ani zelenina. Houby obsahují riboflavin, niacin a selen. Ten poslední je antioxidant, který spolu s vitamínem E chrání buňky před škodlivým působením volných radikálu.
  To ještě není konec. Stále více populární Hlíva ústřičná obsahuje kyselinu listovou alistovy BD-glukan, který má protinádorové účinky. V lidové medicíně byla považována jako specifický prostředek k prodloužení života, který posiluje stěny cév a snižuje únavu svalů, šlach a kloubů. Také žampiony obsahují látky, které brání vývoji rakoviny. Ukázalo se například, že extrakt z žampionu je účinný v boji proti rakovině prsu. Zpomaluje aktivitu enzymu aromatázy, který přeměňuje androgeny v estrogen, jejichž vysoký obsah je faktorem, který zvyšuje riziko rakoviny prsou.

 • Vzdělání

  edukacja

  Proto také nabízíme hotové substráty a podhoubí na dřevěných kolíčkách jako materiál pro školní experimenty. Díky nim se studenti v specifických podmínkách mohou podívat na pěstování hub. A co víc, s minimálním úsilím, sledovat krok za krokem jejich vývoj. Stanou se z nich mini pěstitelé, zodpovědní za pozitivní výsledky experimentu.
  Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze přírodní produkty, můžeme podpořit u mladých lidí proekologické chování, aby si uvědomili jak důležité je pro vývoj organizmu nemodifikované jídlo.Nabízíme perfektní kombinaci učení a zábavy.
  Zkušenost dělá mistra