Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné

0,00 Kč Celkem

Objednat

EkoHouby

Doručovací doba a poštovné

Dodávky jsou realizovány v rámci 1-5ti pracovních dnů od obdržení potvrzení o platbě nebo objednávky dodávky dobírkou.
Zboží
je odesíláno Českou poštou nebo kurýrem.
Nákup
několika položek v našem obchodě sloučíme  do jedné zásilky tak, aby přepravní náklady byly co nejnižší.Toto sloučení položek závisí na hmotnosti zakoupených  výrobků. Zásilky do zahraničí jsou realizovány pouze po předběžném stanovení a přijetí nákladů na dopravu (proto jsou ve výchozím nastavení tyto funkce vypnuty.)
Pro usnadnění
stanovení konečné ceny zásilky se celková cena dopravy přičítá po sečtení celého nákupu.
Aby se daly př
epravní náklady snížit sloučením položek do jedné zásilky, doporučujeme Vám prostudovat přepravní podmínky a přizpůsobit objednávku více položek povolené váze jedné zásilky.
Balné je zahrnuto
do nákladů na dopravu.
Zboží pro
přepravu je řádně zabaleno a chráněno proti poškození.
Při převzetí zkon
trolujte zda nedošlo k poškození zásilky při dopravě a potvrďte převzetí. O poškození zásilky sepište s kurýrem reklamační protokol, který ja jediným podkladem pro reklamaci.

in time

tabela in time

 

 • Ekologie

  Důležitou věcí na kterou se zaměřujeme je ekologie, proto se v našem širokém sortimentu nachází pouze přírodní a nemodifikované produkty. Jejich negativní vliv na prostředí je omezený. Hotové substráty jsou řádně očkovány a nepoužíváme žádné další detergenty a hnojiva pro zlepšení jejich kvality. Naše výrobky jsou stoprocentně ekologické. Navíc obal ve kterém se nachází je vhodný pro recyklaci. Také substrát po spotřebě může být znovu použit a posloužit jako přírodní hnojivo pro domácí rostliny.
  Jsme si vědomi množství zpracovávaných věcí, které se dostávají do našich domácích menu. PLANTO nabízí vynikající alternativu. S minimálním úsilím můžete získat čerstvé, zdravé a co je důležité - pěstované v domácích podmínkách houby, které svou unikátní chutí a lákavým aroma svedou každého labužníka. Nepochybně velkou předností bude i vědomí, že vzrostly v souladu s ekologickými standardy.

 • Zdraví

  zdrowie

  Můžeme říci, že houby jsou zdravé ! A vůbec to nepřeháníme. Neuvědomujeme si kolik maji houby živin nezbytných pro správné fungování organismu. Mají mnohem více výhod než jedinečnou chuť a aroma. Jsou cenným zdrojem vitamínů a minerálních látek.
  Najdeme v nich vitamín A v podobě karotenu, významné množství cenných vitamínů skupiny B, stejně jako vitamin D, který neposkytuje žádné ovoce ani zelenina. Houby obsahují riboflavin, niacin a selen. Ten poslední je antioxidant, který spolu s vitamínem E chrání buňky před škodlivým působením volných radikálu.
  To ještě není konec. Stále více populární Hlíva ústřičná obsahuje kyselinu listovou alistovy BD-glukan, který má protinádorové účinky. V lidové medicíně byla považována jako specifický prostředek k prodloužení života, který posiluje stěny cév a snižuje únavu svalů, šlach a kloubů. Také žampiony obsahují látky, které brání vývoji rakoviny. Ukázalo se například, že extrakt z žampionu je účinný v boji proti rakovině prsu. Zpomaluje aktivitu enzymu aromatázy, který přeměňuje androgeny v estrogen, jejichž vysoký obsah je faktorem, který zvyšuje riziko rakoviny prsou.

 • Vzdělání

  edukacja

  Proto také nabízíme hotové substráty a podhoubí na dřevěných kolíčkách jako materiál pro školní experimenty. Díky nim se studenti v specifických podmínkách mohou podívat na pěstování hub. A co víc, s minimálním úsilím, sledovat krok za krokem jejich vývoj. Stanou se z nich mini pěstitelé, zodpovědní za pozitivní výsledky experimentu.
  Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze přírodní produkty, můžeme podpořit u mladých lidí proekologické chování, aby si uvědomili jak důležité je pro vývoj organizmu nemodifikované jídlo.Nabízíme perfektní kombinaci učení a zábavy.
  Zkušenost dělá mistra